Złota Księga Szkoły

Od roku szkolnego 2017/2018 została zmieniona formuła prezentowania uczniów z najlepszymi wynikami. Są oni wpisywani do Złotej Księgi Szkoły.
 
 
loading...
2021/2022

Lista uczniów SP w Zagórzanach, wpisanych w roku szkolnym 2021/2022 do Złotej Księgi Szkoły.

LP.IMIĘ I NAZWISKOKLASAŚREDNIA OCENOCENA ZACHOWANIA
1.Nadia GonekIV5,45wzorowe
2.Anna UszkoIV5,27wzorowe
3.Alicja KurzawaIV5,18wzorowe
4.Karolina JamroIV5,0wzorowe
5.Nikola PyrciochIV5,0wzorowe
6.Jagoda BukowskaV5,17wzorowe
7.Filip AugustynV5,08wzorowe
8.Beata KamykVI5,33wzorowe
9.Bartłomiej WadasVI5,17wzorowe
10Franciszek CiapajVI5,08wzorowe
11Krzysztof KuklaVI5,0wzorowe
12Adam KurzawaVII5,36wzorowe
13Antoni CiapajVII5,21wzorowe
14Aleksandra RybkaVII5,14wzorowe
15Maja RydarowiczVII5,0wzorowe
16Aleksandra WołkowiczVII5,0wzorowe
17Julia ŚrodulskaVIII5,22wzorowe
18Wiktoria KukVIII5,0wzorowe

2020/2021

Lista uczniów SP w Zagórzanach, wpisanych w roku szkolnym 2020/2021 do Złotej Księgi Szkoły.

LP.IMIĘ I NAZWISKOKLASAŚREDNIA OCENOCENA ZACHOWANIA
1.Milena OrlofIV5,27wzorowe
2.Przemysław ZającIV5,27wzorowe
3.Filip AugustynIV5,09wzorowe
4.Jagoda BukowskaIV5,09wzorowe
5.Amelia CzyżykiewiczIV5,00wzorowe
6.Franciszek CiapajV5,08wzorowe
7.Krzysztof KuklaV5,08wzorowe
8.Beata KamykV5,00wzorowe
9.Bartłomiej WadasV5,00wzorowe
10. Adam KurzawaVI5,42wzorowe
11.Antoni CiapajVI5,25wzorowe
12.Aleksandra RybkaVI5,25wzorowe
13.Amelia WędrychowiczVI5,25wzorowe
14.Maja StolarskaVI5,08wzorowe
15.Aleksandra WołkowiczVI5,08wzorowe
16.Kacper LenarVI5,00wzorowe
17.Julita PyznarVI5,00wzorowe
18.Wiktoria KukVII5,14wzorowe
19.Julia ŚrodulskaVII5,07wzorowe
20.Kacper CiapajVIII5,22wzorowe
21.Maciej PyznarVIII5,11wzorowe
22.Zuzanna MachowskaVIII5,00wzorowe

Lp.Imię i nazwiskoKlasaZajęte miejsce i rodzaj konkursu
1.Franciszek CiapajVLaureat 3 miejsca w Powiatowym Konkursie Fotograficznym Biblioteka w sam raz dla nas. Ubierz się w książkę, czyli konkurs na sleeveface w bibliotece
2.Aleksandra RybkaVILaureatka 1 miejsca w XXVI edycji konkursu powiatowego Znam Moje Miasto, Znam Ziemię Gorlicką
3.Kacper CiapajVIIILaureat XXV Konkursu Historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922
4.Maciej PyznarVIIIFinalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego

2019/2020

Lista uczniów SP w Zagórzanach, wpisanych w roku szkolnym 2019/2020 do Złotej Księgi Szkoły.

Lp.Imię i nazwiskoKlasaŚrednia ocenOcena z zachowania
1.Beata KamykIV5.27wzorowe
2.Franciszek CiapajIV5.18wzorowe
3.Krzysztof KuklaIV5.18wzorowe
4.Bartłomej WadasIV5.18wzorowe
5.Antoni CiapajV5.42wzorowe
6.Amelia WędrychowiczV5.42wzorowe
7.Adam KurzawaV5.25wzorowe
8.Julita PyznarV5.17wzorowe
9.Aleksandra WołkowiczV5.08wzorowe
10.Wiktoria KukVI5.17wzorowe
11.Julia ŚrodulskaVI5.17wzorowe
12.Maciej PyznarVII5.21wzorowe
13.Kacper CiapajVII5.07wzorowe
14.Jakub LewińskiVIII5.39wzorowe
15.Martyna MachowskaVIII5.28wzorowe
16.Natalia WójcikVIII5.06wzorowe
17.Daria DutkaVIII5wzorowe
18.Kinga ZielińskaVIII5wzorowe

2018/2019

Lista uczniów SP w Zagórzanach, wpisanych w roku szkolnym 2018/2019 do Złotej Księgi Szkoły.

Szkoła Podstawowa:

L.pImię i nazwiskoKlasaŚrednia ocenOcena z zachowania
1.Amelia WędrychowiczIV5.36wzorowe
2.Antoni CiapajIV5.27wzorowe
3.Julita PyznarIV5.27wzorowe
4.Alicja RutanaIV5.27wzorowe
5.Maja RydarowiczIV5.27wzorowe
6.Aleksandra WołkowiczIV5.27wzorowe
7.Wojciech HalikIV5.18wzorowe
8.Aleksandra RybkaIV5.09wzorowe
9.Adam KurzawaIV5wzorowe
10.Julia ŚrodulskaV5.17wzorowe
11.Wiktoria KukV5.17wzorowe
12.Maciej PyznarVI5.64wzorowe
13.Kacper CiapajVI5.36wzorowe
14.Zuzanna MachowskaVI5.18wzorowe
15.Szymon FugielVI5.09wzorowe
16.Patryk BrachVI5wzorowe
17.Martyna BugnoVI5wzorowe
18.Jakub LewińskiVII5.5wzorowe
19.Martyna MachowskaVII5.29wzorowe
20.Gabriela CzyżykVIII5.5wzorowe
21.Magdalena BiernackaVIII5.39wzorowe
22.Dorian UlejczykVIII5.39wzorowe
23.Adrian BrachVIII5.22wzorowe
24.Konrad FugielVIII5.22wzorowe
25.Pyrcioch AmeliaVIII5.22wzorowe

Gimnazjum:

L.pImię i nazwiskoKlasaŚrednia ocenOcena z zachowania
1.Katarzyna JamroIII5.5wzorowe
2.Damian KurzawaIII5.17wzorowe
3.Aleksandra ReczekIII5.11wzorowe
4.Aleksandra StolarskaIII5.11wzorowe

2017/2018

Lista uczniów SP w Zagórzanach, wpisanych w roku szkolnym 2017/2018 do Złotej Księgi Szkoły.

Szkoła Podstawowa:

Lp.Imię i nazwiskoKlasaŚrednia ocenOcena z zachowania
1.Wiktoria KukIV5,27wzorowe
2.Julia ŚrodulskaIV5,27wzorowe
3.Maciej PyznarV5,55wzorowe
4.Kacper CiapajV5,36wzorowe
5.Patryk BrachV5,09wzorowe
6.Szymon FugielV5,09wzorowe
7.Natalia WójcikVI5,36wzorowe
8.Kinga ZielińskaVI5,36wzorowe
9.Jakub LewińskiVI5,27wzorowe
10.Martyna MachowskaVI5,27wzorowe
11.Daria DutkaVI5,09wzorowe
12.Adrian BrachVII5,36wzorowe
13.Gabriela CzyżykVII5,29wzorowe
14.Amelia PyrciochVII5,21wzorowe
15.Magdalena BiernackaVII5,14wzorowe
16.Dorian UlejczykVII5,14wzorowe
17.Konrad FugielVII5,07wzorowe

Gimnazjum:

Lp.Imię i nazwiskoKlasaŚrednia ocenOcena z zachowania
1.Katarzyna JamroII5,33wzorowe
2.Damian KurzawaII5,07wzorowe
3.Martyna CzyżykIII5,22wzorowe
4.Arkadiusz KnapikIII5,17wzorowe
5.Dominika KukIII5,17wzorowe
6.Mateusz MachowskiIII5,17wzorowe
7.Ewa PyrciochIII5,17wzorowe
8.Przemysław SzpyrkaIII5,11wzorowe

 
W latach 2008 - 2017 najlepszych uczniów klasyfikowano w Księdze Uczniów Przodujacych.