20 maja 2011r odbył się w naszej szkole DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH połączony z imprezą pod hasłem  „Z ekologią na Ty”. Organizatorom tego spotkania -   nauczycielom języków obcych, geografii i biologii - chodziło przede wszystkim o zwrócenie uwagi na dwie ważne kwestie. Potrzeba znajomości języków obcych we współczesnym świecie i konieczność ochrony środowiska naturalnego.

W programie uroczystości  znalazło się m.in.: przedstawienie teatralne - parodia dramatu wielkiego angielskiego pisarza Williama Szekspira pt. „Romeo i Julia”. Sztuka została przygotowana przez uczniów klas II gimnazjum, którzy wspaniale wczuli się w swoje role i wzbudzili olbrzymi entuzjazm publiczności. Widzowie mogli również obejrzeć pokaz Śmieciomody przygotowany przez uczniów klas szóstych. Spotkanie umilał chór pod kierownictwem p. Alicji Pyznar, który wykonał piosenki obcojęzyczne.

Więcej zdjęć z imprezy w galerii >>