czas karnawałuW dniu 27 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną dyskotekę. Bawili się na niej uczniowie klas IV – VI SP oraz I – III Gimnazjum. Całość imprezy od strony muzycznej obsługiwali uczniowie klasy II Gimnazjum Kacper Kukla i Mateusz Firszt. Dziękujemy również wszystkim, którzy uświetnili imprezę dekorując salę gimnastyczną. Szczególnie Tomkowi Kozieniowi, który przygotował nastrojowe oświetlenie. Pamiętamy oczywiście o was koleżanki i koledzy i dziękujemy za liczne przybycie. Drodzy rodzice dziękujemy również wam za przygotowanie dla nas poczęstunku i pomoc nauczycielom w opiece. Wprawdzie na koniec, ale największe podziękowania kierujemy dla naszej Pani Dyrektor. Dzięki niej mamy wreszcie w naszej szkole własny profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy do obsługi tego typu imprez.

Przewodniczący Zarządu SU Mateusz Firszt