szkolne mikołajkiDo naszej szkoły w tym roku również zawitał Mikołaj. Trochę się denerwował i spieszył, bo 6 grudnia każdy na niego czeka, a On jest tylko jeden i wszędzie musi zdążyć. Rozumiemy to i serdecznie dziękujemy, szczególnie w imieniu najmłodszych uczniów ze szkoły podstawowej, że o nas nie zapomniał. Towarzyszył mu aniołek i diabeł. Wszyscy uczniowie zapewnili Mikołaja, że byli, są  i nadal będą grzeczni, więc dostali prezenty. Nie obyło się żartów ze strony diabła, który po spotkaniu z ks. katechetą wyraźnie spokorniał. Każdy oprócz prezentu chciał mieć pamiątkę w postaci zdjęcia z Mikołajem. Kilka z nich zamieszczamy w galerii. Pozdrawiamy Cię Mikołaju, nie zapomnij o nas za rok.

Zarząd SU ZS w Zagórzanach