akcja zostań świętym mikołajemRównież w tym roku z dużym zapałem uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji „ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM”. Akcja pomocy dzieciom z ubogich rodzin powiatów nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego została zorganizowana już po raz trzynasty. Nie jesteśmy dużą szkołą, ale nasze koleżanki i koledzy mają wielkie serca i nie pozostają obojętni na apel Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach. Zebraliśmy, tak jak w roku ubiegłym, w ciągu niecałych dwóch tygodni listopada trzy duże worki maskotek, zabawek, gier i pomocy szkolnych. Zostały one przekazane do punktu zbiórki w ZEAS-ie Gminy Gorlice. Następnie pracownicy fundacji ze Stróż przygotowali z nich prezenty, które wręczono podczas finału akcji. W tym roku odbył się on 3 grudnia 2016r. tradycyjnie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stróżach. W imieniu obdarowanych dzieciaków serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Zarząd SU ZS w Zagórzanach.