przypominamy o potrzebie pomagania innymKoleżanki i koledzy, od kilku lat staramy się pomagać różnym osobom tragicznie dotkniętym przez los. Dziękujemy, że nie zostajecie obojętni na nasze apele. W tym roku kontynuujemy zbiórkę plastikowych zakrętek, które przekażemy osobie chcącej skorzystać z takiej formy pomocy. W latach poprzednich akcja miała szeroki zasięg, a punt zbiórki zakrętek zorganizowany został w Gorlicach. Obecnie najbliższy punkt odbioru znajduje się w Tarnowie. Aby zakrętki zostały od nas odebrane przez koordynatorów akcji Zakrętki.info, musielibyśmy zebrać 500 kg surowca.  Jest to trudne do osiągnięcia, gdyż nie jesteśmy dużą szkołą.  Zbiórka ma jednak sens nie tylko w wymiarze wsparcia osoby potrzebującej, ale posiada też charakter proekologiczny. Oszczędzamy surowce naturalne, z których produkuje się tworzywa sztuczne. Nasza zbiórka ma, tak jak w poprzednim roku szkolnym, formę współzawodnictwa pomiędzy klasami. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału. Pamiętajcie - pomoc zawsze się opłaca !!!

Zarząd SU ZS w Zagórzanach.