W poniedziałek siódmego grudnia nieco spóźniony zawitał do naszej szkoły Święty Mikołaj. Towarzyszyły mu dwa aniołki i diabełek. Bardzo się spieszył i w pierwszej kolejności skierował swoje kroki do najmłodszych uczniów z klas I – III SP, którzy z utęsknieniem czekali na obiecane prezenty. Wszyscy otrzymali podarunki, choć niektórym Mikołaj szepnął parę słów do ucha zanim wręczył upominek. Jak widać na zdjęciach było to dla dzieci oraz ich wychowawczyń wielkie przeżycie. Całe szczęście mocno już zmęczony Mikołaj nie zapomniał o Pani Dyrektor i zawitał również do jej gabinetu. Znalazły się także cukiereczki dla pań sprzątaczek. Niestety nie zdążył już osobiście wręczyć prezentów dla starszych uczniów ale i oni mieli tego dnia dużo frajdy z otrzymanych niespodzianek. Szkoda, że trzeba będzie czekać znów cały rok na następne odwiedziny Świętego Mikołaja.

Zarząd SU ZS w Zagórzanach