Po raz kolejny zgodnie z naszą szkolna tradycją zorganizowaliśmy przyjęcie w poczet gimnazjalistów uczniów klasy pierwszej. Spotkaliśmy się na sali gimnastycznej godzinę przed rozpoczęciem szkolnej dyskoteki w gronie uczniów klasy trzeciej i pierwszej gimnazjum. Przygotowaliśmy dla swoich młodszych kolegów zestaw rozmaitych konkurencji i prób jakim zostali poddani. Dzielnie znosili trudy „morderczych zabiegów” jakie im zafundowaliśmy. Wszyscy „męczeni” przyjmowali z uśmiechem na twarzy wyrafinowane „katusze” co było głównym warunkiem pozytywnego przebrnięcia przez trudy Otrzęsin. Po „oszlifowaniu” naszych „kotów” wspólnie z pozostałymi uczniami gimnazjum i szkoły podstawowej bawiliśmy się na dyskotece.

Zarząd SU ZS w Zagórzanach