Dnia 26 września bieżącego roku odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 88 uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej i I –III gimnazjum, którzy wybierali skład zarządu spośród czternastu kandydatów. Nad przebiegiem głosowania czuwała trzyosobowa komisja wyborcza. Po zakończeniu głosowania członkowie komisji skrupulatnie policzyli głosy. Wyniki wyborów przedstawiono w postaci ogłoszenia na gazetce Samorządu Uczniowskiego. Z trzynastu kandydatów uczestniczących w wyborach, którzy uzyskali głosy na zebraniu w dniu 1 października wybrali oni spośród siebie pięcioosobowy Zarząd SU w składzie:

MICHAŁ AUGUSTYN        -  przewodniczący
ALICJA WACHOWICZ     -  zastępca przewodniczącego
RAFAŁ SIARKOWICZ      -  sekretarz
ERYK MRUK                     -  członek
PAULINA KURZAWA      -  członek

Życzymy owocnej pracy i skutecznego działania w podejmowaniu nowych ciekawych inicjatyw uczniowskich.

Marcin Juszczęć