Pomimo tego, że żyjemy w czasach, kiedy poczta elektroniczna i wiadomości SMS wiodą prym w zakresie komunikacji, przez jeden dzień w naszej szkole prężnie działała tradycyjna poczta. W ramach obchodzonego na całym świecie Dnia Życzliwości i Pozdrowień członkowie społeczności szkolnej przygotowali kartki z pozdrowieniami dla koleżanek, kolegów, nauczycieli i pracowników szkoły.  Listy zostały wręczone adresatom 21 listopada przez członków Samorządu Uczniowskiego: Aleksandrę Stolarską i Antoniego Żeglenia. Chociaż Dzień Życzliwości obchodzony jest raz w roku, pamiętajmy o tym, aby być uprzejmym dla innych przez cały czas i starać się uśmiechać jak najczęściej.

Antoni Ciapaj