Dnia 28.11.2018r. w naszej szkole miała miejsce dyskoteka andrzejkowa. Uczniowie  klas IV-VIII oraz klasy III gimnazjum licznie zgromadzili się w godzinach popołudniowych w szkole, aby wziąć udział w ciekawych zabawach i mile spędzić czas. Oprócz klasycznej potańcówki uczniowie organizujący zabawę przygotowali różne gry, takie jak gorące krzesła czy pociąg. Nie obyło się także bez zatańczenia belgijki. Tego wieczoru również nauczyciele bawili się świetnie; nie zamierzali siedzieć bezczynnie, uczestniczyli w zabawach, tańczyli, nieraz to właśnie oni przejmowali inicjatywę.Każda z klas miała możliwość zamówienia pizzy na teren szkoły, z czego wszyscy oczywiście skorzystali. Tegoroczna zabawa zaliczana jest do jednej z najlepszych, czego przyczyną mógł być również zakaz korzystania z telefonów podczas trwania zabawy. Zamiast bezczynnego siedzenia i korzystania z tych urządzeń, uczniowie chętniej rozmawiali ze sobą, nieraz zawierali nowe znajomości, więcej tańczyli.Każdy wychodził z dyskoteki z szerokim uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieję, że takie zabawy organizowane będą częściej. Jest to okazja do oderwania się od szkolnej rzeczywistości, poznania się między klasami oraz do mile spędzonego wieczoru.

Gabriela Czyżyk