wybory samorzadu

W czwartek 20 września 2018 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wcześniej kandydaci umieścili na terenie szkoły plakaty, na których przedstawili swoje programy wyborcze. Ostatnią szansą na zdobycie głosów koleżanek i kolegów były prezentacje swoich programów przez poszczególnych kandydatów. Klasy IV-VIII oraz klasa III gimnazjum wzięły udział w tajnym głosowaniu między ośmioma kandydatami: Wiktorią Bartnik (VI kl. S.P.), Darią Dutka (VII kl. S.P.), Aleksandrą Stolarską(kl. III gim.), Antonim Żegleń (kl.IIIgim.), Kacprem Kukla(kl.IIIgim.) oraz Dawidem Zięcina (kl.IIIgim.).  Nad  prawidłowym przebiegiem czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Gabriela Czyżyk, Konrad Fugiel oraz Dawid Orłowski. Przewodniczącym szkoły z dużą przewagą liczebną został Antoni Żegleń, zastępcą Aleksandra Stolarska, natomiast członkami zarządu zostali pozostali kandydaci do wyborów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcą.

>>> więcej zdjęć w galerii