kręcimy filmy

Z wielką niecierpliwością i zainteresowaniem uczniowie klas I-III  Szkoły Podstawowej czekali na  czwartkowy wyjazd do Gorlickiego Kultury. W dniu  tym, tj. 8 marca 2018 r. dzieci, pod opieką wychowawców, uczestniczyły w Interaktywnym Widowisku Teatralnym pt. „Szewczyk Dratewka na planie filmowym” w wykonaniu Teatru Show. W trakcie przedstawienia dzieci wzbogaciły słownictwo związane z kręceniem filmu. Pojęcia takie, jak: klaps, nagranie, plan, reżyser, producent, operator, montażysta - nie są im już obce. Najważniejszym jednak było to, że uczniowie sami mogli wcielić się w przydzielone im role i pokazać swoje umiejętności aktorskie. Całe widowisko bardzo się wszystkim podobało i obserwowaliśmyje z wielką uwagą. Teraz czekamy na obiecany film.

Renata Wantuch