Śnieżna lekcja

W czwartek 25 stycznia jako chwilę relaksu i odpoczynku od nauki uczniowie wraz z nauczycielami z naszej szkoły wybrali się na boisko szkolne. Celem wypadu było ulepienie przez każdą z klas jak największego bałwana. Jako, że pogoda sprzyjała, a śnieg świetnie się lepił, powstały ciekawe budowle. Wykonania były przeróżne: czapki,  szaliki,  a nawet miotły zdobiły śnieżne posągi,  co świadczy tylko o tym, że ograniczała nas wyłącznie nasza wyobraźnia.  Podczas, gdy inni lepili bałwany, reszta toczyła zaciekłą śnieżkową wojnę o honor swój jak i swojej klasy broniąc przy tym bałwanów. Pomysł z pewnością cieszył się dużym zainteresowaniem, miejmy nadzieję, że to nie koniec takich przerywników w trakcie lekcji.

Więcej zdjęć w galerii >>>>                                                                                                Patryk Mońka -  kl 7SP