Kartka Świąteczna dla Jacoba

W dniach 6 – 13.11.2017 r. nasza szkoła brała udział w akcji charytatywnej na rzecz 9 – letniego Jacoba. Chłopiec ze Stanów Zjednoczonych zmaga się z chorobą nowotworową. Jego ogromnym życzeniem  było otrzymać kartki z życzeniami świątecznymi z całego świata. Uczniowie z naszej szkoły nie pozostali głusi na pragnienie Jacoba. Przygotowali dwadzieścia ręcznie wykonanych kartek z życzeniami w języku angielskim.  Wśród nich znalazły się również dwa listy, jeden napisany w języku angielskim przez uczennicę kl. IV SP oraz jeden napisany przez ucznia kl. II SP w języku polskim.  Chcemy, aby sprawić radość Jacobowi oraz uświadomić z jakiego dalekiego kraju otrzymał przesyłkę z kartkami pełnymi gorących życzeń świątecznych i wsparcia w tak trudnym dla niego czasie.

Anna Chochołek