Konkurs piosenki

Dnia 25 października br. W Ośrodku Kultury Gminy Gorlice filia w Szymbarku odbył się XI Konkurs Piosenki „Festiwalowa Jesień”. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży placówek oświatowych i kulturalnych z terenu gminy Gorlice. Jest to konkurs, który ma na celu popularyzację różnych gatunków muzyki, prezentację umiejętności wokalnych dzieci i młodzieży, wspieranie twórczości artystycznej młodych wykonawców, wymianę doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu i muzyki. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Pyrcioch, Paulina Kukla oraz Magdalena Biernacka z kl. VII Szkoły Podstawowej w kategorii od 13 lat. Uczennicom dziękujemy za godną reprezentację naszej szkoły, a w kolejnych konkursach życzymy sukcesów artystycznych.

Alicja Pyznar