Tego jeszcze u nas nie było! MAK-Team ze Szkoły Podstawowej im. KEN w ramach projektu „Młodzi-Aktywni-Kreatywni” zaprasza małych i dużych, młodszych i starszych mieszkańców Zagórzan. Questin – co to jest? Jeżeli chcesz przeżyć coś nowego i poznać inne oblicze Zagórzan, już teraz zgłoś się do nas (sala nr 3, I piętro). Zbierz drużynę, zarejestruj ją. Odbierz kartę zadań. Wystartuj w dowolnym dniu w okresie 25-31 października. Każdy może zdobyć skarb! Podsumowanie z niespodziankami nastąpi już niebawem. Zapraszamy!

Kasia, Martyna, Ola, Angelika, Martyna, Kacper i Dawid

Czytaj więcej! Zasady:

QUEST „Poznaj z nami Zagórzany”

1. Cele:
    • poznanie najciekawszych miejsc w Zagórzanach
    • propagowanie aktywnej i twórczej formy spędzania wolnego czasu
    • zacieśnianie więzi środowiskowych
    • poznanie i rozwijanie umiejętności szyfrowania wiadomości.
  2. Organizatorzy:
    • członkowie MAK – Team (koordynator p. M. Stępień nauczyciel Szkoły Podstawowej im.KEN).
  3. Uczestnicy questu:
    • grupy ( 2-5 osób) mieszkańców lub sympatyków Zagórzan w wieku 3 - 100 lat.
  4. Warunki uczestnictwa:
    • rejestracja grup u koordynatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. temat: „Quest” w treści: liczba osób, imiona i nazwiska uczestników ze wskazaniem kapitana oraz telefon kontaktowy dla ustalenia odbioru karty zadań od koordynatora (sala nr 3 I piętro).
  5. Przebieg i opis gry:
    • w okresie 25-30 października 2017 r. w wybranym przez kapitana dniu grupa przemierza wyznaczoną trasę wzdłuż głównej drogi Zagórzan i wykonuje zadania - zawodnicy poruszają się zgodnie z mapką i wykonują zadania (rozpoznanie obiektów, udzielanie odpowiedzi, poszukiwanie informacji wg  podanych szyfrów)
    • kapitan dostarczy kartę z rozwiązaniem do koordynatora  s. nr 3  do 30.10.2017 r. do godz. 16:00.
  6. Podsumowanie z niespodzianką – termin zostanie podany.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich