energylandia 2017 news minBez wątpienia jedną z najważniejszych zalet bycia uczniem jest możliwość uczestnictwa w wycieczkach szkolnych. Dają one możliwość poznania świata i rozwoju wiedzy, a jednocześnie są doskonałą rozrywką i okazją do spędzenia czasu wspólnie z rówieśnikami. Uczniowie klasy II gimnazjum pod opieką pań: Kariny Szury i Anny Chochołek postanowili wyruszyć do Energylandii, zabierając ze sobą trzech kolegów z innych klas. Wycieczka miała miejsce 13 czerwca. Wspaniała pogoda umożliwiła korzystanie z karuzeli, zjeżdżalni i kolejek górskich. Uczniowie na pewno na długo nie zapomną podróży pędzącym z zawrotną prędkością rollercoasterem albo zabawy na wieży swobodnego spadania o wysokości 40 m. Mieli także do dyspozycji ciekawe pokazy i widowiska.

Karina Szura

Więcej zdjeć w galerii >>