reg konk liter 2017 minRegionalny Konkurs Literacki( na wiersz) Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie został rozstrzygnięty 15 maja. Jego organizatorem była SKO SP2 Rabka -Zdrój. Konkurs dedykowany był dla uczniów klas 0 - VI z regionu małopolsko - świętokrzyskiego. Dzieci z grupy wiekowej – klasy I-III szkoły podstawowej miały za zadanie indywidualnie ułożyć wiersz o tematyce zgodnej z tematem konkursu składający się z minimum 6 wersów, a klasy IV- VI –minimum 12 wersów.
Miło nam poinformować, iż w konkursie tym wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły. Aż 10 z nich zostało nagrodzonych. Szczegółowe wyniki konkursu przedstawiają się następująco;

II miejsce – Julia Zych- kl. I
II miejsce – Natalia Rutana – kl. II
II miejsce Julia Środulska – kl. III
III miejsce Miłosz Pruchnicki –kl.III

Wyróżnienia: Krzysztof Kukla – kl. I, Antoni Ciapaj- kl. II, Dawid Augustyn- kl. III, Wiktoria Dutka- kl. III, Miłosz Grabowski – kl. III, Szymon Fugiel- kl. IV. Nagrody zostały wręczone w szkole 12 czerwca. Koordynatorem prac związanych z przygotowaniem uczniów do konkursu była opiekunka SKO p. Renata Wantuch.

Gratulujemy sukcesów!

Renata Wantuch