Projekt - „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas gimnazjalnych

Informujemy, te od dnia 4 maja 2017 r. w naszej szkole będzie działał Szkolny Punkt Informacji i Kariery zapewniający wsparcie uczniom i ich rodzicom w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II". Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego uczniów. W ramach tego projektu od dnia 24 do 28 kwietnia br. trwa rekrutacja na zajęcia edukacyjno-zawodowe. Szczegółowych informacji udziela szkolny doradca zawodowy - mgr Joanna Nosal. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie przedstawiona do dnia 30 kwietnia 2017 r. Regulamin rekrutacji oraz zasady uczestnictwa zawiera załącznik nr 1, który, znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce Doradztwo zawodowe.

Dyrektor Zespołu Szkół w Zagórzanach
dr Iwona Jamro

Do pobrania - regulamin rekrutacji do projektu.