Projekt EdukacyjnyDnia 21 grudnia 2016 r. odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego klasy II Gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt „Człowiek biedny ceni sobie każdą złotówkę, bogaty każdy grosz” na podstawie „Opowieści Wigilijnej” Karola Dickensa. Koordynatorami działań były Panie Alicja Pyznar. oraz Karina Szura. Zgodnie z założeniami każdego projektu uczniowie pracowali w grupach. Kostiumologią oraz charakteryzacją zajęły się: Martyna Czyżyk, Julia Falisz, Dominika Kuk, Ewa Pyrcioch oraz Angelika Kozioł. Projekt scenografii opracowali: Tomasz Kozień, Mateusz Machowski, Przemysław Szpyrka oraz Jakub Haberek. Muzykę oraz efekty dźwiękowe dobrali: Mateusz Firszt oraz Daniel Sarkowicz. Projektem plakatów oraz montażem filmiku zajął się Arkadiusz Knapik. Na podsumowanie projektu przybyli zaproszeni goście, rodzice, uczniowie orz społeczność lokalna. Uczniowie klasy II oprócz wspaniałego występu, przygotowali wraz ze swoimi rodzicami słodki poczęstunek, którym poczęstowali wszystkich przybyłych. Był to występ, który wspaniale wprowadził nas w okres Bożego Narodzenia.

Gratulujemy uczniom zaliczenia projektu edukacyjnego !!!

Relacja wideo grupy medialnej gorlice.tv >>