„Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”

Uczniowie naszej szkoły w ramach współpracy z różnymi instytucjami, wzięli udział w VI      Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcję w wakacje” organizowanym przez oddziały KRUS w całej Polsce. Turniej organizowany był w dwóch grupach wiekowych -  grupa I – uczniowie klas 0 – III Szkoły Podstawowej, w której nagrody otrzymali:  Zuzanna Machowska  - I miejsce, Patryk Brach  – II miejsce oboje z kl. 3 oraz z kl. 1 Paulina Bugno - III miejsce. II grupa wiekowa to uczniowie klas IV – VI SP, tutaj nagrody odebrali: Andżelika Wachowicz kl. VI – I miejsce, Adrian Brach kl. V – II miejsce i Karolina Żurowska kl. VI – III miejsce. Dnia 10 czerwca 2016 r.  odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów nagród przez przedstawiciela KRUS oddział w Gorlicach pana Mieczysława Belczyka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy !!!

Alicja Pyznar – opiekun dydaktyczny