We czwartek 5 maja w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego odbył się finał konkursu powiatowego „Znany absolwent  mojej  szkoły, który rozsławia Ziemię Gorlicką w kraju, a może również w świecie.” Nasze Gimnazjum im. KEN może się poszczycić aż dwiema laureatkami. Alicja Wachowicz za prezentację pracy „Absolwent – ambasador małej ojczyzny” została przez jury konkursowe nagrodzona  I miejscem.  Również na podium na miejscu III stanęła Aleksandra Tajak, za pracę „Artysta, który wymalował swoją przyszłość”.  Uczennice rywalizowały ze sobą, ale też pięknie się wspierały na scenie, wzajemnie służąc sobie talentami muzycznymi. Odebrały zasłużone gratulacje, dyplomy laureatek oraz cenne nagrody. Dziewczynom dzielnie kibicowała Pani dyrektor Iwona Jamro a także wszyscy uczniowie klasy III Gim. Za sprawną obsługę sprzętu komputerowego wielkie podziękowania należą się: Rafałowi Siarkowiczowi oraz Kamilowi Kurzawie.

Małgorzata Stępień – opiekun naukowy

Więcej szczegółów na temat konkursu - w portalu haloGorlice >>

Relacja video grupy medialnej gorlice.tv >>