7 kwietnia uczniowie z klas I-III pod opieką wychowawców i pani dyrektor wybrali się do Krynicy, aby podziwiać znane na całym świecie występy rosyjskich aktorów. Tym razem mogliśmy obejrzeć przedstawienie jedynej w swoim rodzaju Moskiewskiej Rewii na Lodzie, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe widowisko oparte na motywach baśni H.Ch. Andersena „Królowa Śniegu”.  Widowisko wyreżyserowane zostało przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Kondraszową. Dzięki temu dzieci mogły podziwiać niezwykłą choreografię pełną popisów grupowych i indywidualnych  zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie. Przedstawieniu towarzyszyła doskonała i oryginalna muzyka, ale najbardziej podobały się dzieciom  wspaniałe kostiumy i dekoracje.
7Nieco zmarznięci, ale pełni wrażeń wyruszyliśmy na zwiedzanie uzdrowiska. Po wyjeździe na Górę Parkową dzieci miały okazję pozjeżdżać na „Rajskich ślizgawkach”. Schodząc ze szczytu podziwialiśmy przepiękne zakątki Góry Parkowej w wiosennej szacie. I tak dotarliśmy do Pijalni Uzdrowiskowej, gdzie degustacją leczniczych wód mineralnych  zakończyliśmy nasz pobyt w Krynicy.

Renata Wantuch