Na początku marca 2016 r. został ogłoszony szkolny turniej tenisa stołowego. Jak się szybko okazało był to „strzał w dziesiątkę”. Zainteresowanie turniejem było bardzo duże. Łącznie w rywalizacji wzięło udział 36 uczniów i rozegrano ponad 70 meczy. Rozgrywki toczyły się w 4 kategoriach (dziewczęta SP., chłopcy SP. oraz dziewczęta G. i chłopcy G.). Mecze rozgrywane były na przerwach międzylekcyjnych, po lekcjach i na dodatkowych zajęciach sportowych. Finał rozgrywek zaplanowany został na dzień 21 marca. Wtedy to zakończyła się rywalizacja, a najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi statuetkami i dyplomami. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, oraz wszystkim, którzy podjęli sportową rywalizację. Mamy nadzieję że turniej tenisa stołowego zapisze się na stałe w kalendarzu imprez sportowych w naszej szkole.

Tomasz Górski