W dniu 18 marca 2016 roku gościliśmy w naszej szkole dzieci z przedszkola w Zagórzanach wraz ze swoimi wychowawcami. „Dzień otwarty” rozpoczął się od powitania najmłodszych gości przez p. dyr. Iwonę Jamro. Z kolei nasz prezenter - Kacper zaprosił wszystkich do obejrzenia przedstawienia Nie ma tego złego. Natychmiast przenieśliśmy się do świata bajek i bajkowych postaci. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klas I-III pod kierunkiem p. Renaty Wantuch bardzo podobało się naszym gościom. Później dzieci wysłuchały przedszkolnych piosenek, które zaśpiewały dziewczynki z klasy trzeciej.
W drugiej części spotkania nasi przyszli uczniowie mieli okazję zwiedzić budynek szkolny. Na zakończenie obdarowaliśmy naszych gości zdrowym owocem. I tak w wesołej atmosferze dobiegł końca kolejny „Dzień otwarty dla Przedszkolaka”.

Renata Wantuch

więcej zdjęć w galerii >>