15 marca 2016 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyła się 28 edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER. Przesłuchania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie gimnazjum oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Występujący prezentowali jedną piosenkę w dowolnie wybranym języku obcym z akompaniamentem własnym, zespołu lub nagranym na płycie CD.  Konkurs składał się z  dwóch etapów:
ETAP I – eliminacje Uczestników na podstawie zgłoszeń w formie CD i kwalifikacja do finału Konkursu.
ETAP II – finał Konkursu w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle 15 marca 2016 r.
Naszą szkołę reprezentowała Alicja Wachowicz z kl. III Gimnazjum. Zaprezentowała się znakomicie, dużym sukcesem była kwalifikacja do drugiego etapu jakim był finał. Trzeba przyznać że konkurencja była ogromna, młodzież śpiewała profesjonalnie. Dziękujemy Ali za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Czytaj więcej na stronie MDK Jasło >>

Alicja Pyznar