Dorian Ulejczyk z kl. V został finalistą historycznego konkursu tematycznego „Wybitni władcy Polski – Piastowie” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2015/2016. Konkurs odbył się na zlecenie Małopolskiego Kuratora Oświaty, a patronat objął Bogdan Klich - Senator Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji.
W grudniu Dorian z wynikiem 53/54pkt został laureatem etapu rejonowego, plasując się na drugim miejscu. W Małopolsce startowało łącznie 369 uczniów, a zaledwie 95 zakwalifikowało się do ścisłego finału.
To nie koniec zmagań ambitnego chłopca. W kwietniu razem z kolegą z klasy Adrianem Brachem wystartują w III Interdyscyplinarnym  Konkursie „Odkrywamy Średniowiecze” 2016 dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.
Dorian Ulejczyk  jest jedynym przedstawicielem naszej szkoły, który uzyskał w tym roku tytuł finalisty wojewódzkiego. Zasługuje na wyjątkowe uznanie i gratulacje.

Małgorzata Stępień – opiekun dydaktyczny