Przypomnijmy, że w ubiegłym roku szkolnym uczniowie brali aktywny udział w konkursie czytelniczym z języka angielskiego. Jego organizatorem była pani Elżbieta Warecka – nauczyciel języka angielskiego w Miejskim Zespole Szkół nr 4 w Gorlicach we współpracy z Fundacją Rozwoju Nida – Program English Teaching.
W etapie finałowym szkołę podstawową reprezentowali: Dorian Ulejczyk, Patrycja Brach, Gabriela Czyżyk, a gimnazjum: Ewelina Brach, Aleksandra Tajak, Alicja Wachowicz, Sylwia Wanat. Po zakończeniu konkursu laureaci otrzymali nagrody w czerwcu 2015r. Obecnie Program English Teaching dowartościował ponownie uczestników finału projektu Reading in English can be fun zestawami gadżetów. Uczniowie zostali wyposażeni w drobne przybory szkolne oraz elementy poprawiające bezpieczeństwo w drodze do szkoły.

Karina Szura – opiekun dydaktyczny