W dniach 25 i 26 listopada 2015 roki w Gorlickim Centrum Kultury odbył się Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza. Z naszej szkoły w kategorii szkół podstawowych udział wzięły trzy osoby, natomiast gimnazjum jedna uczennica. Konkurencja była olbrzymia - szkołę podstawową reprezentowało 66 uczestników, gimnazjum 40. Młodzi recytatorzy dzięki tego typu konkursom rozwijają wrażliwość na słowo poetyckie, odkrywają i rozwijają swoje uzdolnienia artystyczne, rozbudzają aktywność twórczą. Mimo dużej konkurencji, wśród wyróżnionych, znalazł się uczeń klasy VI szkoły podstawowej Antoni Żegleń, któremu serdecznie gratulujemy. Uczniów przygotowywały p. Joanna Nosal i p. Krystyna Holik.

Krystynba Holik
Joanna Nosal