Dnia 23 czerwca 2015 roku o godz. 10:00 uczniowie klas III SP z wychowawczynią udali się na stadion w Zagórzanach. Tam świętowali pożegnanie pierwszego etapu edukacji. W organizacji ogniska pomagała jedna z mam, pani W. Sierant. Nie przeszkadzał brak pogody wesołej zabawie. Chłopcy i dziewczynki grali w piłkę, słuchali muzyki, skakali na skakankach, grali w badmintona i piekli kiełbaski. Pani E. Orłowska na tę okazję upiekła pyszne ciasto. Na zakończenie imprezy uczniowie zaśpiewali Wychowawczyni przygotowaną przez siebie piosenkę. Wszyscy wspaniale się bawili i śmiali bez końca. Uczniowie zgodnym chórem oświadczyli, że ognisko się udało. Wrócili do domu zmęczeni, ale szczęśliwi, czekając na upragnione wakacje.

Ewa Zasowska – wychowawczyni kl. III SP