Właśnie ukazały się wyniki ostatniej, IX edycji konkursu Wrzuć kurs. Projekt Uczeń online jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Laureatami zostali: Dominik Dziedzina, Joanna Niemiec, Patrycja Firszt,, Arkadiusz Bochenek, Anna Gubała (podwójny laureat). Serdecznie gratulujemy!

Jest jeszcze jeden powód do zadowolenia. W dniach od 4 do 15 lipca 2015 roku odbędzie się kolejny letni  obóz  o charakterze naukowym, tym razem w Szczyrku.   Jest to wyróżnienie dla uczniów za aktywną pracę  w projekcie.  Zakwalifikowani zostali: Arkadiusz Bochenek, Dominik Dziedzina, Patrycja Firszt, Michał Fiut, Anna Gubała, Aleksander Hebrajski, Wiktor Kozień, Dawid Średniawski. Obóz jest całkowicie darmowy i jak zawsze przewiduje atrakcyjny program: wycieczki, wyjścia na basen,  dyskoteki, ogniska, i inne.

Zachęcam wszystkich uczniów do korzystania ze strony:  www.supermemo.net, gdzie umieszczone są wszystkie kursy utworzone przez uczestników projektu Uczeń online. Zamieszczone są również kursy wzorcowe tego projektu  Z wszystkich tych kursów można korzystać całkowicie bezpłatnie i są one pogrupowane na cztery kategorie: lingwistyczne, humanistyczne, biologiczno-chemiczne, matematyczno-fizyczne. Po wejściu na stronę www.supermemo.net należy w oknie Wybierz kurs wybrać zakładkę Uczeń online.

Karina Szura  -  opiekuna szkolnego koła lingwistycznego.