Klasa trzecia gimnazjum bierze udział w projekcie „Uczeń online”. Jest on współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Po raz kolejny naszym uczniom udało się wygrać atrakcyjne nagrody w organizowanych konkursach. Wśród laureatów VIII edycji konkursu „Wrzuć kurs” znalazło się czworo uczniów: Anna Gubała, Joanna Niemiec, Arkadiusz Bochenek oraz Dominik Dziedzina.  Każdy otrzymał po tablecie. O wymiarach sukcesu naszej szkoły świadczy fakt, że komisja konkursowa przyznała łącznie 23 nagrody spośród 50 szkół uczestniczących w projekcie „Uczeń online”. Wszystkie stworzone kursy są zamieszczone na platformie pod adresem: WWW.supermemo.net.
Serdecznie gratulujemy laureatom.

Karina Szura - opiekun