Pierwszy okres każdego roku szkolnego to czas wytężonej pracy uczniów i nauczycieli w  konkursach przedmiotowych organizowanych pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.  W eliminacjach startowali:
- SP
Jakub Haberek kl. 6 - Małopolski Konkurs Matematyczny, etap rejonowy (opiekun mgr Aneta Motyka)
Martyna Czyżyk i Ewa Pyrcioch kl. 6 – Małopolski Konkurs Humanistyczny, etap rejonowy (opiekun mgr Krystyna Holik)
- Gimnazjum:
Arkadiusz Bochenek kl. 3 – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego, etap rejonowy (opiekun mgr Karina Szura)
Anna Gubała, Amadeusz Kappy, Aleksandra Kukla kl. 3 – Małopolski Konkurs Matematyczny, etap szkolny (opiekun mgr Barbara Kudławiec)
Michał Augustyn, Wiktor Kozień, kl. 3  – Małopolski Konkurs z Fizyki, etap szkolny (opiekun mgr Aneta Motyka)
Amadeusz Kappy, kl. 3 – Małopolski Konkurs Geograficzny, etap rejonowy (opiekun mgr Małgorzata  Augustyn)
Aleksandra Kukla kl. 3 - Małopolski Konkurs Chemiczny, etap rejonowy (opiekun mgr Marcin Juszczęć)
Arkadiusz Bochenek, Wanesa Pander - Małopolski Konkurs Języka Polskiego, etap szkolny (opiekun mgr Joanna Nosal)
Michał Augustyn, Amadeusz Kappy – Tematyczny Konkurs Informatyczny, etap rejonowy (opiekun mgr Łukasz Wiatr)
Do wszystkich kierujemy należne słowa uznania za wielki wkład pracy oraz poświęcony czas.

Małgorzata Stępień