Dnia 25. czerwca 2014 r. w Zespole Szkół w Stróżówce odbyła się kampania profilaktyczna Wyjść naprzeciw. Jak co roku młodzież i dzieci szkół Gminy Gorlice odebrały z rąk Wójta, pana Ryszarda Guzika oraz dyrektor OZEA, pani Barbary Wiatr nagrody  i dyplomy za szczególne osiągnięcia sportowe, znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych oraz wysokie wyniki w nauce. Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Kamila Rolak, Aleksandra Laskoś, Patryk Żmigrodzki, Jolanta Mitoraj, Anna Gubała, Piotr Biernacki i Marcin Hajduk.
Dyplomy uznania za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie uczniów do konkursów, zawodów sportowych otrzymali nauczyciele: pani Małgorzata Stępień, pani Krystyna Holik i pan Tomasz Górski.
Podsumowaniu pracy w roku szkolnym 2013/2014 towarzyszyła miła atmosfera. Zebrani na terenie Zespołu Szkół w Stróżówce mieli okazję obejrzeć występy taneczne i muzyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży. Punktem szczególnym, zamykającym uroczystość był występ zespołu   ,,Weekend”.

Krystyna Holik