Uczestnicy projektu „Uczeń online” zdobyli w ciągu czterech lat uczestnictwa szereg cennych nagród. Dotychczas były to: odtwarzacze mp3 oraz mp4, kamery wideo, tablety, przenośny odtwarzacz DVD, czytniki e-book, aparaty fotograficzne, kamery, słuchawki, programy multimedialne. Wśród laureatów VII edycji konkursu „Wrzuć kurs” znalazło się trzynaścioro uczniów  naszej szkoły. Nagrodę główną otrzymali: Aleksandra Laskoś, Aneta Jerzak, Anna Gubała, Dominik Dziedzina, Anna Kalisz, Joanna Niemiec, Karolina Hajduk, Kinga Rąpała, Weronika Brach. Natomiast wyróżnione zostały: Kamila Rolak, Paulina Szura. O randze sukcesu świadczy fakt, że łącznie przyznano 39 nagród głównych i 29 wyróżnień, a w konkursie brali udział uczniowie z 50 szkół w całej Polsce.

Praca gimnazjalistów w obecnym roku zaowocowała kwalifikacją na letni obóz o charakterze naukowym dla uczestników projektu „Uczeń online.” Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ z 50 szkół z całej Polski wybrano zaledwie 86 uczestników.

Z naszej szkoły pojadą: Weronika Brach, Tomasz Ciuk, Dominik Dziedzina, Karolina Hajduk,  Aneta Jerzak, Aleksandra Laskoś, Kinga Rąpała oraz Justyna Wałęga. Turnus odbędzie się w dniach  4 - 15 sierpnia 2014r. w pensjonacie „U Siedlorza” w Białym Dunajcu.  Bardzo atrakcyjny program przewiduje: wycieczki do Zakopanego, Krakowa oraz na Słowację (Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, Poprad), wizytę w Termach Podhalańskich,  wycieczki w góry, obozową Olimpiadę Sportową, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Poza tym uczniowie mają szansę nawiązania znajomości wśród rówieśników z innych części Polski.

Karina Szura - opiekun