Dnia 16 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół w Zagórzanach odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wśród zaproszonych gości byli emerytowani nauczyciele i pracownicy administracyjni szkoły. Podczas uroczystości uczniowie z klasy II SP pod opieką mgr E. Zasowskiej zaprezentowali bogaty program artystyczny. Teatralne przedstawienie pt. Wielkanocna historia o wielkim jajku w sposób humorystyczny wprowadziło w świąteczny nastrój. W trakcie występu były życzenia, wiersze, piosenki związane z Wielkanocą O oprawę muzyczną zadbał chór szkolny pod opieką mgr A. Pyznar. Publiczność z prawdziwą przyjemnością oklaskiwała grę aktorską, piękne kostiumy oraz atrakcyjną scenografię i ciekawe  rekwizyty.
Maluchy obdarowały pracowników szkoły oraz przybyłych gości świątecznym upominkiem - wiklinowymi stroikami. Na zakończenie życzenia radosnych i błogosławionych świąt Wielkiej Nocy wszystkim zebranym złożyła Pani Dyrektor Iwona Jamro.

Ewa Zasowska