Czwartego kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół w Dominikowicach odbył się gminny etap VII Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów gimnazjum. Tematem tegorocznej edycji konkursu są "Rośliny użyteczne w życiu i gospodarce człowieka" Uczestniczyli w nim uczniowie pięciu gimnazjów Gminy Gorlice tj. z Bystrej, Dominikowic, Klęczan, Stróżówki  i Zagórzan. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Brach i Aneta Jerzak z klasy trzeciej gimnazjum. Zwyciężczynią etapu gminnego została Aneta Jerzak, a drugie miejsce zajęła Weronika Brach. W dniu dwunastego maja w Gorlicach Aneta będzie rywalizować z najlepszymi reprezentantami  gimnazjów powiatu gorlickiego o laury w finale tegorocznej edycji konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!

Marcin Juszczęć - opiekun dydaktyczny