W dniu 4 kwietnia 2014 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy graficzny symbol (logo) dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Zagórzanach powołała komisję w składzie: Alina Zachariasz – Kuciakowska – przewodnicząca, Alicja Pyznar i Marzena Nikiel. Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace, biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania pracy oraz jej zgodność z regulaminem. Spośród  18 prac komisja wybrała 3 prace zwycięskie: I miejsce – Aneta Motyka, II miejsce – Paulina Szura, III miejsce –  Karolina Żurowska. Wyróżnienia otrzymały: Karolina Rzepiela, Aleksandra Laskoś oraz Anna Kalisz. Regulaminowe nagrody pieniężne ufundowała Rada Rodziców. Pani Aneta Motyka przekazała swoją nagrodę na rzecz szkoły. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie. Zapraszamy również na pokonkursową wystawę wszystkich prac.

Alicja Pyznar