Karnawał to czas wspólnej zabawy. W naszej szkole bal karnawałowy odbył się 20 lutego 2014 roku. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami. Na ten dzień sala gimnastyczna zmieniła się w balową udekorowaną kolorowymi balonami. Przy dźwiękach największych przebojów, granych przez zespół muzyczny, wszyscy bawili się doskonale.
Dzieci z niecierpliwością czekały na bal. Niektóre przyszły przebrane w piękne, pomysłowe stroje, wcielając się w różne postacie, a inne ubrane odświętnie. Kto nie miał przebrania, mógł wystąpić w przypadkowym ubraniu wyciągniętym z „magicznego worka”. Wszyscy przebierańcy zaprezentowali się na wybiegu. Śmiechu było co nie miara.  W programie imprezy oprócz wspólnej zabawy znalazły się różne konkursy. Wszyscy laureaci, jak i pozostali uczestnicy otrzymali w nagrodę słodycze. Uczniowie wraz
z nauczycielami wybrali również króla i królową balu. W tym roku zostali nimi uczniowie
z klasy drugiej Julia i Kacper.
W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa była wspaniała. Z uczniami bawili się wspólnie Pani Dyrektor, nauczyciele i rodzice. Wszyscy wyszli bardzo zadowoleni. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Marzena Nikiel