W ramach projektu „Uczeń online” odbyła się już VI edycja konkursu „Wrzuć kurs”. Uczestnicy publikowali własne kursy na platformie e-learningowej: www. supermemo.net. Do ogólnopolskiego biura w Poznaniu wpłynęło wiele prac uczniów z 50 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nagrodzonych zostało około 80 kursów. Efekty naszych uczennic zachwyciły komisję konkursową, aż 8 kursów z naszej szkoły otrzymało atrakcyjne nagrody rzeczowe: kamery Toshiba oraz słuchawki. Cieszymy się, że trud  pracy naszych uczennic został doceniony przez jury. Nagrodę I stopnia otrzymały: Aleksandra Laskoś, Weronika Brach, Aneta Jerzak, Kinga Rąpała, Karolina Hajduk, Paulina Szura. Nagrody II stopnia odebrały: Kamila Rolak i Joanna Niemiec.
Laureatkom gratulujemy, a pozostałych zachęcamy do nauki języków obcych z wykorzystaniem kursów opublikowanych przez naszych uczniów na platformie www.supermemo.net.

Karina Szura