Na  przełomie października i listopada  odbył się etap szkolny  konkursów przedmiotowych pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.  Wybrani w grudniu  startowali w eliminacjach rejonowych poszczególnych kategorii:

- SP

Ewa Pyrcioch kl. 5 – Małopolski Konkurs Humanistyczny (opiekun mgr Krystyna Holik)

- Gimnazjum:

Weronika Brach i Krzysztof Kozień, kl. 3 – Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego (opiekun mgr Karina Szura)
Weronika Brach i Krzysztof Kozień, kl. 3 – Małopolski Konkurs Matematyczny (opiekun mgr Barbara Kudławiec)
Aneta Jerzak, kl. 3 - Małopolski Konkurs Biologiczny (opiekun mgr Marcin Juszczęć)
Kamil Kurzawa, kl. 3  – Małopolski Konkurs z Fizyki (opiekun mgr Aneta Motyka)
Amadeusz Kappy, kl. 2 – Małopolski Konkurs Geograficzny (opiekun mgr Małgorzata  Augustyn)
Krzysztof Skowronek , kl. 3 - Małopolski Konkurs Chemiczny (opiekun mgr Marcin Juszczęć)
Kamila Rolak, kl. 3 - Małopolski Konkurs Biblijny (opiekun mgr ks. Krzysztof Baran)

Niech zwycięży lepszy! Walka uszlachetnia, liczą się zmagania. Uczniowie i ich nauczyciele odbierają należne słowa uznania za wielki wkład pracy oraz poświęcony czas.

Małgorzata Stępień