Dnia 22 stycznia uczniowie klas I-III SP oraz ich wychowawczynie przygotowali niezwykłą uroczystość szkolną dla swoich babć i dziadków. Panie: Renata Wantuch, Ewa ZasowskaMarzena Nikiel zadbały, aby to wyjątkowe popołudnie otrzymało artystyczną
i rodzinną oprawę.  Wnukowie wystąpili z przedstawieniem Bajka dla babci oraz składanką wierszy i piosenek. Mili goście zostali uhonorowani przez dzieci własnoręcznie wykonanymi prezentami, były to bibułkowe dekoracje kwiatowe oraz piaskowe obrazki. Wesołe konkursy i ciekawe zgadywanki urozmaiciły czas spotkania międzypokoleniowego. Przecież  nie wszyscy dziadkowie na co dzień mieszkają blisko swoich pociech. Tym razem przy herbatce i kawie oraz wspaniałych słodkościach wspólnie mogli się przekonać, czy naprawdę znają swoje   wnuki. Odbyły się też konkurencje, w których dziadkowie wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami manualnymi.
Spotkanie dostarczyło radości co niemiara, pogłębiło z pewnością więzy, i te rodzinne, i te szkolne. Dziadkowie z dumą patrzyli na wnuki, a dzieci z nauczycielkami czuły się gospodarzami imprezy. Dzień Babci i Dziadka był miłym urozmaiceniem zimowego popołudnia, wyjątkowym, niepowtarzalnym wspólnie spędzonym czasem.

Małgorzata Stępień

Więcej zdjęć z uroczystości w galerii >>