5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Z tej okazji wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w uroczystej Gali zorganizowanej w sali Gorlickiego Centrum Kultury. Podczas imprezy podsumowującej tegoroczną działalność gorlickiego wolontariatu nasza szkoła otrzymała tytuł Szkoła Obywatelska 2013 oraz została wyróżniona certyfikatem i statuetką. Za trud pracy i poświęcony innym czas podziękowania otrzymały wolontariuszki – uczennice klasy III gimnazjum: Karolina Hajduk, Kamila Rolak, Paulina SzuraJustyna Wałęga.
Podczas Gali swoje talenty wokalne zaprezentowały: Justyna Wałęga i Anna Burkot, natomiast pięknego walca angielskiego zatańczyli: Kamila RolakKamil Zawirski. W imieniu wolontariuszy o  swojej przygodzie z wolontariatem opowiedziała Kamila Rolak. Jej przemówienie wywołało łzy wzruszenia wśród zgromadzonych na Gali.

Katarzyna Ciapaj

Czytaj więcej: http://wolontariat.gorlice.pl/15-aktualnosci/101-lzy-radosci-podczas-gali-wolontariatu.html