Dnia 29 października br. w Ośrodku Kultury Gminy Gorlice filia w Szymbarku odbył się VII Konkurs Piosenki „Festiwalowa Jesień”. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży placówek oświatowych i kulturalnych z terenu gminy Gorlice. Uczestnicy przygotowywali repertuar lat 2000. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic w kategorii młodszej Katarzyna Jamro z klasy IV, natomiast w kategorii starszej Alicja Wachowicz z klasy I gimnazjum, Jolanta Mitoraj, Justyna Wałęga, Anna Burkot z klasy III gimnazjum. Najwyższą nagrodę w konkursie jakim było Grand Prix otrzymała nasza uczennica Anna Burkot, Jolanta Mitoraj zdobyła I miejsce, Justyna Wałęga II. Serdecznie Gratulujemy !!!,  :) i życzymy im dalszych sukcesów. Uczennice przygotowała pani Alicja Pyznar.

Alicja Pyznar