W nocy z 14 na 15 czerwca odbyła się w naszej szkole niezwykła II Noc Językowa. W imprezie brali udział uczniowie klasy II oraz III gimnazjum.  Organizatorami były panie Karina Szura oraz Anna Chochołek. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach projektu Uczeń online,  współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach językowych, oglądali filmy w angielskiej wersji językowej. Obok walorów językowych tego nocnego przedsięwzięcia, nie bez znaczenia była jego wartość integracyjna. Czasu na rozmowy po północy było sporo.
Pomimo porannego zmęczenia i niewyspania wszyscy uczniowie pozytywnie oceniają to spotkanie i mają nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym odbędzie się kolejna noc językowa.

Karina Szura

Więcej zdjęć z "II Nocy Językowej" w galerii >>