21 marca br., czyli pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, przebiegał pod znakiem wydarzeń sportowych. Autorami programu byli nauczyciele w-f: Ryszard Jamro i Tomasz Górski oraz opiekun SU Marcin Juszczęć. Najmłodsi uczestniczyli w Turnieju Drużyn Mieszanych oraz Międzyklasowym Turnieju Wiedzy. Uczniowie II etapu  sprawdzali swoje możliwości w tenisie stołowym oraz uczestniczyli w projekcji interesujących filmów.  Gimnazjaliści obejrzeli spektakl profilaktyczny „Nad przepaścią”. Poznawali zasady prawidłowego odżywiania oraz rodzaje diet, korzystnych dla człowieka. Uczestniczyli w rozgrywkach badmintona. Reprezentacje klas I-III rywalizowały między sobą w meczach piłki siatkowej.
Szkolny Dzień Talentów Sportowych zakończył mecz siatkówki nauczyciele kontra gimnazjaliści. Zwyciężyli oczywiście …. Uczniowie :)

Małgorzata Stępień