Na początku roku szkolnego 2010/2011r. nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w projekcie „Uczeń online”. Jest on współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W skład naszego koła wchodzi 37 uczniów klasy II i III gimnazjum. Już po raz kolejny naszym uczniom udało się wygrać atrakcyjne nagrody w organizowanych konkursach. Wśród laureatów IV edycji konkursu „Wrzuć kurs” znalazło aż trzynaście naszych uczennic. O wymiarach sukcesu naszej szkoły świadczy fakt, że komisja konkursowa przyznała łącznie 92 nagrody na 50 uczestniczących w projekcie „Uczeń online” szkół z całej Polski.
Uczennice stworzyły kursy zgodne z regulaminem i opublikowały je na platformie supermemo.net. Każda z nich musiała zawrzeć: temat określający zawartość kursu, opis zamieszczony we właściwościach z uwzględnieniem celów, spis treści w formie planu nauki (tzw. drzewo kursu), ekrany prezentacyjne i ćwiczeniowe z wykorzystaniem narzędzi udostępnionych na platformie supermemo.net.
Nagrody naszych uczennic: tablety: Ewelina Rzepiela, Marzena Pyrcioch, Katarzyna Ciuk, Aneta Jerzak; czytniki e-book: Justyna Świerczek, Karolina Hajduk, Weronika Brach, Paulina Szura, Kinga Rąpała; odtwarzacz mp4: Regina Niemiec, Aleksandra Laskoś; aparat fotograficzny: Kamila Rolak, Justyna Wałęga.

Serdecznie gratulujemy laureatkom.

Karina Szura-koordynator