Mateusz Knapik – LAUREAT Małopolskiego Konkursu Informatycznego
Michał Pikusa – finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
Mateusz Knapik
– finalista Małopolskiego Konkursu z fizyki
Zakończyły się zmagania w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/2013. Nasi dwaj uczniowie sięgnęli po najwyższe laury. Są wybrańcami spośród tysięcy gimnazjalistów startujących w etapie szkolnym. Znaleźli się w ścisłej czołówce województwa, ponieważ zgłębili zagadnienia szeroko wykraczające poza wiedzę gimnazjum, a nawet liceum, wykazali się dodatkowymi umiejętnościami w zakresie wybranych przedmiotów szkolnych, ale też szlachetną rywalizacją. Przez konkursowe zmagania uczniów prowadzili: mgr Aneta Motyka, mgr Małgorzata Stępień, mgr Łukasz Wiatr.
Tytuł laureata daje Mateuszowi pierwszeństwo przyjęcia do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej, a za tytuł finalisty Mateusz i Michał otrzymają dodatkowe 10 pkt w rekrutacji.

Małgorzata Stępień

Zdjęcia z uroczystego zakończenia Małopolskiego Konkursu Informatycznego - laureaci >>