Uczniowie klasy pierwszej gimnazjum z lekkim niepokojem szli na otrzęsiny, jakie zorganizowali dla nich starsi koledzy i koleżanki pod opieką opiekuna SU p. Marcina Juszczęcia. Ceremonia miała miejsce we środę  3 października  i przebiegała według określonego planu: pierwszoroczniacy mieli do wykonania zadania o różnym stopniu trudności, np.: picie mleka przez smoczek, jedzenie kisielu z miseczki bez użycia rąk, jedzenie chleba bez popijania oraz jabłka zawieszonego na sznurku. Wszystko przebiegało w sympatycznej atmosferze, dzięki czemu nawet najbardziej uciążliwe konkurencje pierwszoklasiści przyjmowali z uśmiechem. Po tradycyjnym chrzcie wszyscy gimnazjaliści oraz uczniowie SP wzięli udział w dyskotece.

Karina Szura

Więcej zdjęć z otrzęsin można zobaczyć w galerii >>